Září 2008

Sex, sex, sex a zase jen sex.

27. září 2008 v 12:51 | punkate |  my life/people
Nevím, proč každý v naší domácnosti umí zavírat naše domovní dveře, a nikdo jiný nemá šanci. Pokaždé když je u nás Ája, táta nás za to seřve. Ale to je jeden detail. At' si klidně řve. Mě už je to jedno.
ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
Včerejšek byl zvláštní. Zase jsme na osmou s Ájou vyrazili do tanečních na obhlídku s tím, že si chce i zatancovat, když bude nedostatek holek.. Nakonec byla Ája ozdobou večera - velkou roli v tom hráli i její pruhledný šaty a tanga.. Ale nebudu mluvit jen o ní. Během celého večera jsem si všímala všemožných detailů, avšak zcela potvrzující mé zjištění .. Když jsme už procházeli večer po všem Třídou míru směrem k mekáči, zase se na nás nalepili nějací kluci s poznámkami ''Ale za ty nohy se fakt nemusíte stydět slečny, já být váma tak bych je ukázal celé'' a nakonec ''Mě je jedno kolik ti je, hlavně jestli se ti vejde do pusy!''.. A nebylo to jen toto, bylo to mnoho dalších faktorů - od pískání pod říkání ''Hmmmmm'' při pohledu na někoho... Takže už vím jak to je - sice nevím jak to správně formulovat.. Ale víte co myslím,ne ? Prostě jsou všichni.. A chtějí jen to..

Introvert

23. září 2008 v 18:28 | punkate |  my life/people
Čím dál tím víc radši se věnuju něčemu jinýmu než je sezení u compu. Samozřejmě si ráda prohlížím obrázky na deviantart.com, nebo upravuju fotky které pak dávám na lidé.. Ale mnohem radši něco tvořím nebo fotím - a ted' nejčastěji píšu. Píšu o tom, s čím každý večer usínám a na co denně myslím.. To je asi jediná náplň posledních dnů - nic se jinak neděje.. Učím se.. A to je asi tak všechno.. Na hudbu už ani nemám náladu.. Achjo.. Mám něčeho nedostatek.. A já vím čeho.. Nebo spíše koho..

Neděle zase..

21. září 2008 v 16:40 | punkate |  my life/people

A už je tady zase stará dobrá melancholická neděle. Blog je jak vidíte ve stavu ničeho, protože pořád sháním nejlepší obrázek záhlaví - a jelikož mám silné požadavky, furt a furt ho nemůžu sehnat.. Takže prozatím se musíte spokojit s mou fotkou..

Chvilka mého zamyšlení

19. září 2008 v 22:10 | punkate |  literature

..Pocity..

Nejlepší pocit je když..
Dostanete to, po čem jste vždycky toužili
Vás někdo pochválí
Víte stoprocentně to, co chcete vědět stoprocentně
Se nakládáte do horké vody
Někdo vám řekne, že vás miluje
Něco/někoho zachráníte
Vás někdo zachrání
Jste pod ochrannou
Uhasíte žízěň,hlad
Povede se vám to, co chcete
Chováte-li se zodpovědně
V mém případě - když dostanete za jedna z matiky
Dostanete zodpovědné poslání
Víte, že jste důležití a potřební
Jste ten, kdo chcete být
Děláte někomu radost
Se navzájem prohlížíte s cizím člověkem, třeba na ulici
Sebe máte rádi
Volnost máte na dosah
Uslyšíte: ''V pořádku''
Se ve vaší krvy vyskytuje adrenalin či euforie
Uprchnete.
A ještě mnohem víc..

Ostatně..

19. září 2008 v 21:45 | punkate |  my life/people
Znavená po dlouhém týdnu který utekl celkem rychle, přícházím sem po dlouhé době zdělit vám nějaké novinky. Páteční večery mám ráda - příjemná unavenost a představa dlouhého víkendu, dlouhá noc do danácti odpoledne.. Jinak z jiného soudku.. Taky máte na škole žloutenku ? Je to docela oprzu být v karanténě, taky neustálá trapnost některých jedinců který optěžují svou blbostí všechny (například vykřikováním ''VŠICHNI TADY CHCÍPNEM!!'')a pak ještě 5x... Neustálé a nekonečné mytí rukou mýdlem a roztokem.. :/ Většina z nás se nemusí obávat- jsme očkováni na typ A i B, ale na C ne, ale to se prý přenáší jen krvý.. A trošku veselejší zprávy ? Dnes po baletu posezení v čajovně nad čajem a chalvou (jak jinak), s Dominikou.. Ä když jsme odcházeli už v chladném větru domů zadní uličkou, objevil se nad námi v okně zase ten podivín který je tam obvykle - zrzavá hlava a furt nějaké řeči :D Ale je v poho.. Když nění opilý :) Bud'tě rádi že sjem něco napsala, a to jen z důvodu že nemůžu bdít nad knížkou v pokoji z důvodu spícího synovce.. A nakonec ještě odkaz na lide, kde mám nějaké fotky... ×Tady×

Tea time

14. září 2008 v 17:01 | punkate |  my light/dreams
Cítíte to? Já ano. Ale je to velice příjemné- ač trošku melancholické. Období čajů, horkých koupelí a čajoven už je zase tady, a mě přijde fascinující jak to rychle ubíhá.. vzpomínám si, že před rokem jsem už tohle psala také- promiňte že se opakuji ale pro mě je to veliká změna po slunných,parných dnech... Nemám čas na to abych tu popisovala své pocity, mozna potom :)

Love, peace and alcohol

6. září 2008 v 14:09 | punkate |  my life/people
Mám to ale pestrý život. Člověk by čekal že se vše po prázdninách uklidní a nastane ten známý stereotyp - snídaně,škola,oběd,balet,jídlo,učení,koupelna,spát.... Ale to bych místo školy nemohla být na svatbě.. Nejdřív jsem jen fotila, jedla a tak dál, co se na svatbách normálně dělá, ale vrchol svatby byl někde nedaleko Labe v nějaké loděnici či co, na druhém břehu co má Dan chatu... Dál nevím jak to popsat - seběhlos e to strašně rychle, ale najednou tam byla situace pro mě strašně směšná a absurdní, že jsem jen seděla a hltala colu z nervozity.. Pak jsem si šla nalít další a neznámí mě oslovil jestli chci víno, a to mi přišlo taky dosti zábavné, že jsem na něj vyvalila oči a vyhrkla ''JÁ?? Víno??'', vždyt' sjem nemohla vypadat o nic moc starší, ale zřejmě vypadala když mě potom někdo typnul na 16. Mno a pak už jsem to nemohla vydrzet a nalila si víno, přitom jsem tam s hodně lidma kecala a už to bylo. Naši poznali jak se motám, a měli z toho docela srandu, až na to že jsem jim musela slíbit že s nikým jiným pít nebudu.. (:D kdyby kdyby..) Jeli jsme domů celkem brzy, ale přemluvit se mi je nepodařilo.. Povedený večer.. A to se mi potom spalo - a jaký sny se mi zdály! .......................................

Absolutní sen.. vypsaná fixa

4. září 2008 v 17:50 | punkate |  literature
SMUTNÉ A VESELÉ VRAŽDY
V podivném studeném červenci
Jsem chtěl vyvážit misky vah.
Zatí ze mě jejich jazýčky
Dělají zajatce marných snah.
Pořád překračuju hranici,
A sladkej čtvrtek byl jedinej horkej den
Jsem na začátku pak zas na konci
Jsem na začátku pak zas na konci.

V podivném studeném červenci
Utíkám k Franckovi Blackovi.
Chci najít svou rovnovážnou esenci
Pomocí ní ti vniknout do hlavy.
A v ní se obalím svým vlastním absolutním snem,
Mý oči budou tančit indiánskej tanec "Viděl jsem".

Zatím to není až tak dobrý
Jestli chceš cigaretu tak si vezmi.

V podivném studeném červenci
Utíkám k Frankovi Blackovi
Na miskách seděj mý dva blíženci
Ještě se pořád houpají

Chci si ubalit svůj vlastní absolutní sen
Mý oči budou tančit indiánskej tanec "Viděl jsem".
Chci si ubalit svůj vlastní absolutní sen
Držet ho mezi prsty.
Vypouštět kouř, tak si klidně dej.
****************************************************************************
Oblíbená.. Ještě že už mám víkend (zítra jdu na svatbu..), jinak už bych se z toho všeho asi zbláznila..

Zajímavý den

1. září 2008 v 19:07 | punkate |  my life/people
Že ? Stihla sjem toho celkem dost - být v čajovně, na vodárně, ve městě, s ájou, se všema, zajít do školy.... A pak mě popadla kreativní chvilka focení s novým nářadíčkem a natírání dárku.. I need holiday ! Bude to těžká změna....