Srpen 2008

Welcome to Paradise ?

31. srpna 2008 v 13:45 | punkate |  my life/people
U2 - Vertigo <3
Divokej Bill - Šibenice <3
Divokej Bill - Pocit
Metallica - Nothing else matters <3
JE MI UŽ 15 ! ! V první řadě.. Oslavila jsem je asi třikrát - s předstihem s Dvorcem,Ájou,Vojtou a sister,potom s Pét'ou a ostatníma lidma na chalupě (přesněji na střeše vodárny), a nakonec včera s rodičema hned po příjezdu.. A musím se vám hned pochlubit - mám ZRCADLOVKU Canon EOS 1000D, kterou si myslím - zvlášt' po tom co jsem prováděla na chalupě - si to vůbec nezasloužím.. Ale co......
Ve druhé řadě strávený týden na chalupě plný rozverných dětí a her během dne a pěkných, nespoutaných večerů doprovázející útěky ze stanu během rána.. Pocity které mám i nemám cítit mě cestou domů flákaly ze všech stran - měla bych snad cítit povznešení z toho že už jsem veliká a trošku si užít, což jsem asi dělala, něbo mě má trápit svědomí že tohle nejsem já? Tu, kterou všichni znají.. Plus zážitky kterých mám ve své truhle až až.. Budu volat pomoc ? Ne.. Týden útěků vyvrcholil cestou odvozem na nedalekou diskotéku (fuj to slovo), kde jsem se třemi panáky něčeho cosi zahájila večer, který mě neskutečně bavil - hlavně tanec, s někým i sama, potom následovala i tyč.... Ciž asi nadchlo DJ tak jsem se s nim z donucení pana F. musela seznámit..Ale v té chvýli mi to bylo šumák.. A ještě zelená.. Fakt jsem byla jediná kdo si to užíval na 100% prý, ostatní tak na 85% .. Vyčerpání jsem nepocit'ovala, to až druhý den.. A to je ve zkratce asi tak vše důležité k tomu aby mě někteří jedinci začali nenávidět z toho že žiju a ne přežívám tak jako oni.. Zřejmě..

Zmizení

15. srpna 2008 v 17:53 | punkate |  my life/people
Dlouho jsem tu nebyla, vím, ale důvod mé neaktivity pramení z mé nepřítomnosti domova a silnou zaneprázdněností. Co se vše odehrálo za ten krátký, ale nabytý čas? Například oslava a spaní u sister v nevědomosti všech už rozumných lidí, blití ségře na zahradě (na třech místech), to že už známe Pardubice na kole jako své boty,čajovnicování v čajovně, vodničení,pití.. ....
Pro Ivanku o blití :D > Po noci strávené u ségry se všema (Vojta,Dvorec,Ája,sister,sister's boyfriend,Besy), jsme spali s Ájou u druhé, méně povolné ségry k nočním aktivitám apod. Bylo celkem dost hodin,když jsme se optali jestli se nemůžeme projet na kolech, ale preci nám bylo důvěřováno. Jen co jsme dojeli za klukama do lesa, už se mě zmocnila chut' na vodárnu a pořádně si užít krátký čas.. Myslím, že to byla máta+meloun nebo tropická směs (co mě mimochodem vždy dobře odvaří).. Vodárnu jsem si přivlastnila, lehla na lavičku (popsanou celou odemě) a už to jelo. Pomalu se stmívalo a vodárnu jsem si dávala sama, s pohledem upřeným na ty čarovné větve stromů (viz foto) ale najednou euforii vystřídal divný pocit.. Nejen že se mi za několik minut chtělo všechno vyhodit z mého těla, ale ještě jsem s takovým stavem musela jet na kole přes les až k ségře.. Byla nám všem zima a les byl v totální tmě (možná dobře, aspoň nikdo moc neviděl můj výraz)... Ihned jak se dojelo, letělo to ségře do keříku,potom ještě na trávu(z důvodu polévkového smradu) a ptotom znovu jednou do keříku.. Mě bylo blbě! Fuj Fuj :D Ale ted' se už jen směju..
Fotky dodám během dnešního večera..//:D
Čajovna ::
Na kolech ::
Dodělám :)

PlOm

6. srpna 2008 v 12:54 | punkate |  my life/people
Omlouvám se, ale radši čas trávím jinak, než přispíváním na blog. Ono také moc není o čem.. Poslední 2 dny dělám furt to samé - dočítám Na větrné hůrce, sleduju TV obcas, upravuju fotky, píšu s pepkem, hraju si s korálky- (mám je všude- v postely,na zemi,ve věcech!) :D Zítra už konečně přijede Ája a půjdem do čajky, do města.. :P Právě jsem doprohlídla fotky, které byli foceny před rokem v srpnu.. Já chci zpátky :(( !!

Jsem.

3. srpna 2008 v 20:44 | punkate |  my life/people
*nevšímejte si toho*
jsem divná, jsem divná, jsem divná,jsem divná.
Neznáte něco proti pláči ?

Njů

3. srpna 2008 v 12:04 | punkate |  my life/people
Boží víkend jako >:D Jen ted' všechno uklízím a zahlazuju stopy, aby táta nic nepoznal :) <3

Muí

1. srpna 2008 v 19:47 | punkate |  my life/people
Uhm, to zase bylo. To vám budu panečku vyprávět.. Jenže ted' jsem celá ztrhaná přijela dom od bábi kde jsme byli všichni na plovárně... Za ty dva dny se u mě prostřídalo zase pár ''pocitů'' které se dlouho neobjevili... UzZ.. Nevím ani jak je to dlouho co jsem se doopravdy pobavila s určitejma lidma z příbuzenstva.. Ale ted' mám pocit, že s jednou osobou mi to asi stačí tak na pět let. . . . A zajímavý je, že jsem to čekala.. Joo, fakt čekala.. jako kdybych mu četla myšlenky..
*
Jde vlastně o blbost (pro někoho), ale pro mě je to asi tak jiný, že to prostě nemůžu hodit za hlavu.. Ale dost okecávání, jdu přemýšlet jak to napsat, aby z toho vzešlo to, co to opravdu bylo..