Únor 2008

Začátek

29. února 2008 v 16:34 | punkate |  my life/people
Všechno je to jako na potvoru. A to doslova - když máte vztek, že musíte být doma nebo v kterékoliv zavřené místnosti a děláte nějakou nutnou ale nudnou činnost, jako naschvál praží slunce a obloha je celá modrá, až se všechny hnusný věci ze světa někam schovaj, i s vašema myšlenkama na smrt, vraždy, a tak podobně.. Ale když už je pátek a vy máte konečně čas vnímat něco jinýho než povinnosti, je venku hnusně, prší, je zamračeno a vy z toho máte akorát tak blbou náladu... určitě takový počasí není taky špatný, ale zrovna těd' mě nějak neuchvacuje... Na víkend přijede ÁJA, tak alespon nějaká pozitivní věc. Trošku mě zase bolí pod žebrama, ale to snad přejde.. Samozřejmě že nemusím dodávat že neznám příčinu této bolesti..
Pa:))

Vysvětlení

28. února 2008 v 20:44 | punkate |  my life/people
=> Moc se omlouvám za pozastavení blogu..
=>Důvodu je moc, ale jeden je ten že mě sem nešel desing který jsem chtěla..
=> Takže mám tady to cosi něco jako layout, ale uznávám, je slabej, ale nic jiného mě sem nejde ://
=> Totiž, nešlo mi sem dát obrázek, a když už šlo, tak mě zase jen z poloviny bylo vidět to co píšu ve článcích...Takze na nic ://
=> Další důvody jsou škola, škola, škola.. Dále asi nic.. A taky nedostatek času..
=> Někdy zase začnu přidávat nějaký smysluplný články, až se trosku oklepu, děje se toho totiz strasne moc..
=> Omluvte moje vyjadřování, je na vrcholu literární bažiny, ale co s tím udělám..
Pa..

Opouštím vás..

9. února 2008 v 10:45 | punkate |  my life/people
Na týden.. Jedu jako každej blbej rok na tejden na hory... Jelikož se ted' stalo plno věcí, a já od nich utíkám pryč, nejsem ráda že je tady a takhle nechávám... Ale třeba to tak má bejt.. Já nevím.. Asi to tak má bejt.. Už se docela těšim.. Na prkno a to že tam budu tejden s Ájou (župa dupa) to zase bude xD Určitě se tam odreaguji ze všeho toho svinstva tady.. A myslim že to fakt potřebuju.. Protože kdybyste mi někdo viděl do palice, tak nevim... Každé ráno vstanu a broukám si pokaždý jinyj úryvek ze nějakýho songu, dokážou mě dostat nepopsatelný chvilky v normalnim životě... No to je jedno, vysvětlím někdy jindy... Ale až přijedu, slibuju že už jsem hodím nový desing :) Papa zlaticka..

HHH

7. února 2008 v 20:47 | punkate |  my life/people
Vymazala. Vymazala. Vymazala. Bych to všechno. Všechno.

...NE

7. února 2008 v 16:03 | punkate |  my life/people
Naprosto nic nechápu.
NIC.
Prostě nic.
NIC.
Jedno velký prázdno.
NIC.
Kdo to má přežít?
NIC
Mám se učit.
NIC
Nechci.
NIC.
Jsem někde uplně jinde.
NIC.
Vymějšlim vlastní texty.
NIC.
Zalíst do díry a nevylízat. SBOHEM
("!"!"!"!"!"!"!"!"!" NIC)

Co oči nevidí to srdce nebolí......

6. února 2008 v 21:23 | punkate |  my life/people
Bží... Tak kde začít... Dobrej den, když bych si to tak shrnula, tak jsem asi 10 hodin strávila ve school - rekord... Protože jsme asi deset lidí pomáhali na zápisu... Já s Daníkem jsme seděli u stolu a zapisovali jména, pak se už nějak lidi moc nehrnuli a nějak jsem se ocitla na klíně jednoho kluka s flaškou ruce... Pak jsme ji nějak začali hrát a já se dozvěděla dost věcí - samo že i oni o mě (jediná holka mezi klukama), se není čemu divit že... Mno.. Mno.. A něco v tom bylo.. Ten kluk byl zdánlivě docela kanec, ale přitažlivej.. Mno, takže asi udělám něco né moc pěknýho, ale co oči nevidí to srdce nebolí tak co, jsem mladá, děvka nejsem ale na to abych to už vzala zpět jsem už moc daleko, a jsem v tý přitažlivosti až po uši... Není tady láska.. Je to jen stránka jiná - sexuální, a to prostě nejde vysvětlit.. Jsem divná.. Mějte se :-*


Proč vždy v néděli

3. února 2008 v 12:02 | punkate |  my life/people
Musí být tak krásně ? Proč tak nemohlo být včera nebo v pátek ? :( Učit se asi nebudu, v tomto počasí, ven asi pujdu (až se někdo uráčí odlepit od compu a přijet zamnou) a asi si to vychutnám... :) Nálada je euforická, díky počasí, oh, díky za to :)

V opojení

2. února 2008 v 21:39 | punkate |  my life/people
Den nic moc, uklízení a podobně, ale ted'.. Z nudy jsem jen tak zase zapla Vampire bloodlines, a opravdu mě to zase vtáhlo do děje.. Takže ted' jsem v takovém tom fantasy opojení kdy přemýšlím úplně jinak,a užívám si to :) Přeju krásný zbytek večera :-*

Dnešní den..

1. února 2008 v 17:51 | punkate |  my life/people
Mno...
Mno... Tak.. Myslím že to sem ani nedokážu napsat.. Nedokážu xD Jsem ráda že jsem to přežila... <3

To byly sny...Tedy..Spíš jeden dlouhej sen.

1. února 2008 v 10:50 | punkate |  my life/people
Dobrý ráno, trošku mrazivý, že áno?
Právě tak před hodinou jsem se probudila z opravdu hnusného snu.. Byl to sen na kterej dlouho nezapomenu... Byl tak hnusnej, že se mi vryje do paměti.. Ale nejhorší je, že tam nebyli žádný nadpřirozený bytosti, kteří by mě honily, nebo nějak strašili.. Ale byli tam lidi, který znám, a tohle by se opravdu mohlo stát.. Na to abych ho tady popsala se stydím až moc, protože jsem tam byla histerická, a já nevím co ještě.. Jestli chcete vědět kdo tam byl, tak tady to máte : Tereza,Čak,Pája,druhá Pája,rodiče,Crha,nějaký lidi který neznám, někteří lidi ze třídy,Macháčková,a na víc si nevzpomenu... Odehrávalo se to směrem od tyršů, do školy, a u nás doma. Bylo to hrozný.. Fakt.. Šokovalo mě to, a stále šokuje.. Protože vim co se ve mě přitom dělo - vztek, smutek, zklamání,lhostejnost,histerčení... FUJ!
=> Z toho doufám, a usuzuji, že ten sen bude opak dneška, jako to u snů bývá že to co se zdá je pravým opakem toho co se stane.