Listopad 2007

New desing

30. listopadu 2007 v 21:57 | punkate |  my life/people
Zítra už je prosinec a s ním přichází taky nový desing. Je jednoduchý, ale myslím že v jednoduchosti je krása. Taky docela k době. Zítra jdu s Pajou do města, tak doufam že nějakej dárek už vyberu někomu, aby mě netlačilo svědomí že ještě nic nemám.. Myslím si že Vánoce, Nový rok i prázdniny utečou rychle, jako tomu bylo vždy. A Pak už nás bude čekat jaro, a léto... Všechno to letí nějak rychle, a furt to samé... Vsechno se nějak opakuje, neuvědomujete si, že vám je už 14, nebo 15, nebo 30... Už jsem se postupně smířila s tím, že dětství, takové to ranné, už mám dávno za sebou, a proto zařazuji rubriku Memories - Vzpomínky, abych tam mohla psát všechno na co nechci zapomenout, protože cítím, jak na některé věci pomalu ale jistě zapomínám, a to je pak smutné, až se vás někdo zeptá na minulost, a vy prostě nevíte... Ale některé věci si pamatuji velmi živě - první pusa, první zvíře, tak ty sem budu někdy psát. Také se stává, že když se zamyslím, velmi v hluboko v hlavě mě snézdí vzpomínka už dávná a zapomněná, ale já jí vytáhnu, řeknu, dám zpět ale za měsíc už jí zapomenu.. Ach, jak je to smutné že lidská mysl je někdy tak málo používaná..Nevím, jestli mi rozumíte.. Ale zkuste to... Zkuste se zamyslet nad minulostí, protože tenhle okamžik bude taky jednou minulostí..

přemýšlím..

21. listopadu 2007 v 13:09 | punkate |  my life/people
Co mi dali situace posledních dnů..
1. Když chceš být štědrý, vyzkoušej to, jestli toho ostatní nezneužívaj.. Mohlo by se totiž stát že se staneš člověkem bez autority, což samo že nechceš, protože takových lidí je hodně...
Moje ponaučení z pondělka.. Případ výtvarka.. Už vím, kdo je rozmazlený fracek bez budoucnosti kterému záleží jen na sobě. :)
1. Když něco opravdu chceš, můžeš to dokázat. Prostě můžeš. A když náhodou ne, přijde nová věc a ta se ti podaří. Hlavně žij a říkej si že hlavní je žít.
Moje 1 z chemie.. Sice jsem se na to musela učit fakt moc, a musela vstávat v 6, ale vyplatilo se.Pro každého je důležité něco jiného, každý má jiné priority které když dobře udělá, má pocit štěstí, na chvilku...

Divný období..

9. listopadu 2007 v 22:19 | punkate |  my life/people
Události posledních dnů mě dostávají. Víc ty nepříjemné, těch je daleko víc než těch hezkých. Myslím že za týden jsem měla tak jeden docela v pohodě den a to je dnešek. Bez žádného hnusného pocitu, a tak dál.. Možná jsem přecitlivělá.. A jak mám jako chodit do školy, nebo se učit, když mám stejně v hlavě něco jinýho, a když něco neumim, trapi mě svědomi a učim se to do půlnoci, což se ráno hned ví že jsem se moc nevyspala, vypadám fakt krasne, ale uz mi je to kapku fuk.
Někdy už mě štve, že lidi jsou tak nedomýšlivý a trapní.. Ale to už jsou jen maličkosti.. Žiju? Žiju..bože to jsou slátaniny.. šiblo mi.

Fotěny..

4. listopadu 2007 v 15:47 pictures
''Monstrozní fotky'' .)